Důležité akce

  • Nebyla nastavena žádná událost

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 116518Celkem:
  • 22Dnes:
  • 1313Měsíc:
  • 0Online:
  • 4.2.2012start webu:

Nejnovější komentáře

5. ročník VeltaTea cup 2011

Konečné pořadí H10
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Špička Jan 1100 ŠK Karlovy Vary 5½​ 22
2 Srba Stanislav 1250 TJ Spartak Chodov 5½​ 19½
3 Randák Richard 1250 ŠK Karlovy Vary 5 20½​
4 Kubánek Aleš 1100 Karlovarský šachklub Tietz 5 17
5 Ordoš Aleš 1100 Karlovarský šachklub Tietz 4 22½​
6 Čabala Tadeáš 1100 TJ Spartak Chodov 4 20½
  Randuška Jakub 1000 ŠK Karlovy Vary 4 20½​
8 Zbořil Petr 1100 Karlovarský šachklub Tietz 4 17
9 Mlýnek Ondřej 1000 TJ Spartak Chodov 3½​ 14
10 Šulc František 1000 Sokol Teplá 3 18½​
11 Spáčil Tomáš 1000 Karlovarský šachklub Tietz 3 16
12 Kilyk Rostislav 1000 Karlovarský šachklub Tietz 3 15
13 Gárská Lenka 1000 TJ Spartak Chodov 2½​ 13
14 Šponták Robert 1000 TJ Klášterec nad Ohří 2 13
15 Gárský Pavel 1000 TJ Spartak Chodov 2 12½
Konečné pořadí H12
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Srba Michael 1250 TJ Spartak Chodov 6 18
2 Nguyen Dinh Tuan 1250 Baník HEXION Sokolov 5½​ 19
3 Jech Jakub 1000 Karlovarský šachklub Tietz 4½​ 21
4 Irovský Adam 1100 Karlovarský šachklub Tietz 4½​ 19
5 Šťastný Jiří 1100 DDM Šuplík Kadaň 4 18½​
6 Ňorba Arťom 1100 ŠK Karlovy Vary 4 16½​
7 Butenkov Denis 1000 ŠK Karlovy Vary 3 16½​
8 Orság Matyáš 1000 DDM Šuplík Kadaň 2 18½​
9 Bodnár Fabián 1000 DDM Šuplík Kadaň 1½​ 18½​
10 Skokov Jaroslav 1000 Karlovarský Tietz 0 17½​
Konečné pořadí H14
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Hladký Petr 1401 ŠK Global Sokolov 6½​ 20½​
2 Stránská Kamila 1557 ŠK Teplice 5½​ 19½​
3 Vopička Miroslav 1425 Baník HEXION Sokolov 4½​ 20½​
4 Lipták Zdeněk 1427 Baník HEXION Sokolov 4½​ 20½​
5 Toncar Jan 1250 Baník HEXION Sokolov 4 18
6 Frai Patrik 1314 TJ Spartak Chodov 4 18
7 Krejnický Martin 1250 Karlovarský šachklub Tietz 4 17½​
8 Rezek Jan 1100 Karlovarský šachklub Tietz 3½​ 17
9 Stuška Jan 1250 TJ Spartak Chodov 3 16½​
10 Balát Jan 1100 TJ Spartak Chodov 3 15½​
11 Kolesník Petr 1000 TJ Spartak Chodov 3 15
12 Pivnička Karel 1100 TJ Sokol Teplá 2½​ 13½​
13 Porubská Marie 1000 DDM Klášterec 1 14