Důležité akce

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 110377Celkem:
  • 2Dnes:
  • 1840Měsíc:
  • 0Online:
  • 4.2.2012start webu:

Šachový tábor Nové Město 2016

VI. Šachový tábor (Nové Město 13.-23.7.2016)

Informace z tábora v článcích:

Článek z prvního dne najdete zde a poté stačí jen listovat dalšími články (odrážka nahoře vlevo) a procházet jeden den po druhém. Pěkné čtení :-) .

!!! Příprava tábora !!!

Dokumentace:

Harmonogram tábora:

  • Program tábora
  • Plán tréninků
  • Vedoucí tábora Marcel Vlasák, zdravotník Iveta Vlasáková
  • Tréninkové skupiny již brzo zde, trenéři: Lukáš Vlasák, Miroslav Eliáš, Přemysl Stuška, Marcel Vlasák, o víkendu se představí trenérský čtyřlístek Miloš Hüttner, Martin Hajšman, Václav Čontoš a Jiří Soukup

Oddíly:

  • 1 – vedoucí Přemek Stuška, kapitán Paťa Frai, Ríša Randák, Kuba Kůsa, Maruška Capová, Péťa Mikoláš, Pepča Pari, Adam Holzer, Kubík Červenka a Kolínka Pintnerová
  • 2 – vedoucí Markéta Vlasáková, kapitán Jenda Špička, Kuba Šťastný, Matěj Brož, Julča Jancsovicsová, Elenka Müllerová, Ian Moura, Tomík Wildhaber, Maty Bokr a Tomáš Orava
  • 3 – vedoucí Hana Stušková, kapitán Blanka Brunová, Adam Polanský, Dan Moura, Monča Kurčíková, Vojta Tegda, Toník Valenta, Petr Špreňar, Peťan Špička a David Beňa
  • 4 – vedoucí Jiří Šťastný, kapitán Jan Toncar, Honzík Kurčík, Pepa Machulka, Fanda Mikát, Aleš Ořechovský, Standa Srba, Jindra Tegda, Karin Beranová a Vojta Pešička

Seznam přihlášených uzavřen (36 dětí):

  1. Jakub Červenka
  2. Aleš Ořechovský
  3. Jan Špička
  4. Petr Špička
  5. Monika Kurčíková
  6. Jan Kurčík
  7. Jakub Kůsa
  8. Karolína Pintnerová
  9. Richard Randák
  10. Adam Holzer
  11. Tomáš Wildhaber
  12. Jakub Šťastný
  13. Julie Jancsovicsová
  14. Daniel De Andrade Moura
  15. Ian De Andrade Moura
  16. Josef Pari
  17. Patrik Frai
  18. Tomáš Orava
  19. Maty Bokr
  20. Matěj Brož
  21. Blanka Brunová
  22. František Mikát
  23. Jindřich Tegda
  24. Vojtěch Tegda
  25. Karin Beranová
  26. Antonín Valenta
  27. Jan Toncar
  28. Elen Müllerová
  29. Vojtěch Pešička
  30. Josef Machulka
  31. Beňa David
  32. Petr Mikoláš
  33. Marie Capová
  34. Petr Špreňar
  35. Stanislav Srba
  36. Adam Luboš Polanský

praktikant: Zdeněk Lipták

Táborové turnaje:

  • Bleskový turnaj – 2 x 3 minuty + 2 vteřiny za tah (turnaj je dobrovolný),
  • Turnaj v holanďanech
  • Open rapid „A“ – 2 x 25 minut + 10 vteřin za tah
  • Open rapid „B“ - 2 x 20 minut + 10 vteřin za tah