Důležité akce

  • Nebyla nastavena žádná událost

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 116518Celkem:
  • 22Dnes:
  • 1313Měsíc:
  • 0Online:
  • 4.2.2012start webu:

Nejnovější komentáře

Šachový tábor Nové Město 2014

IV. Šachový tábor (Nové Město 5.-12.7.2014)

Informace z tábora v článcích:

  1. den
  2. den
  3. den
  4. den
  5. den
  6. den
  7. den
  8. den

Příprava tábora

  • propozice, oprava: www.pam.jachymov.cz
  • plakát
  • přihláška,
  • bezinfekčnost.
  • !!! odjezd účastníků, kteří jedou s trenéry, bude z Chodova v 9:30 hodin od Elektro Fany (naproti restauraci Sparta). Zájem potvrdil J.Kačírek, sourozenci Gárští, J.Choma, P.Frai a S.Srba. Zbývají 2 volná místa !!! 

Harmonogram tábora:

  • program, drobné úpravy vyhrazeny
  • tréninkové plány již připravují trenéři, děti odehrají tři turnaje a odtrénují 4 tréninkové bloky po třech hodinách

Seznam přihlášených (25 dětí):

1. tréninková skupina (předběžně):

  • Patrik Frai – 1754
  • Michaela Nová – 1747
  • Jan Toncar – 1724 + rozbor partií Klatovy
  • Blanka Brunová – 1706
  • Zdeněk Lipták – 1616 + rozbor partií Klatovy
  • Richard Randák – 1565 + rozbor partií Klatovy
  • Jan Špička – 1535 + rozbor partií Klatovy
  • Stanislav Srba – 1515
  • Jan Stuška – 1514 + rozbor partií Klatovy

2. tréninková skupina (předběžně):

  • Pavel Gárský – 1465
  • Arťom Ňorba – 1365
  • Kristýna Zítková – 1329
  • Karin Beranová – 1307
  • Lenka Gárská – 1241
  • Jakub Kačírek – 1232
  • Jakub Šťastný – 1203
  • Ondřej Železník – 1136
  • Vojtěch Vincíbr – 1109
  • Tomáš Wildhaber – 1088

3. tréninková skupina (předběžně):

  • Jan Choma – 5.VT
  • Matyáš Bokr – 5.VT
  • Markéta Vlasáková – 5.VT
  • Antonín Valenta – 5.VT
  • Karolína Simetová – 5.VT
  • Aleš Ořechovský – 5.VT

Rozdělení účastníků dle pokojů:

  • č.1-2 – Šťastný Ji. a Šťastný Ja., Wildhaber a Ořechovský
  • č.3-4 – Vlasák M. a Stuška P., Vlasák L. a Stuška J.
  • č.5-6 – Lipták a Toncar, Frai a Ňorba
  • č.7 – Vlasáková + pedagogický doprovod
  • č.8 – Eliáš
  • č. 9 – Bokr, Valenta, Vincíbr, Železník a Choma
  • č.10 - Zítková, Brunová, Simetová a Nová
  • č.11 – Gárský, Srba, Randák, Kačírek a Špička
  • č.12 - Beranová a Gárská
  • poznámka: změna v obsazení pokojů po dohodě možná, dívky mohou pokoje spojit

Táborové turnaje:

  • Open rapid na 9 kol, tempo 2*20 minut, vítěz obdrží pohár, první tři diplomy a ostatní drobné ceny
  • Open bleskový turnaj na 13 kol, tempo 2*5 minut, vítěz z řad dětí obdrží pohár, první tři diplomy a ostatní drobné ceny
  • Turnaj A v rapidu, tempo 2*30 minut, hraje prvních 10 hráčů z Open rapid, vítěz obdrží pohár a putovní pohár, první tři medaile a diplomy a ostatní věcné ceny
  • Turnaj B v rapidu, tempo 2*30 minut, hrají ostatní hráči z Open rapid, vítěz obdrží pohár, první tři medaile a diplomy a ostatní věcné ceny