Důležité akce

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 110377Celkem:
  • 2Dnes:
  • 1840Měsíc:
  • 1Online:
  • 4.2.2012start webu:

7. ročník VeltaTea cup 2013

VELTATEA CUP minulostí

Turnaj pořádaný naším oddílem se hraje zároveň jako KP mládeže v rapid šachu. Vítězové postupují na MČR v rapid šachu, které se koná pravidelně na podzim. Těšíme se na Vaší účast a přejeme hodně štrěstí :-) .

Počet přihlášených hráčů činí k 17.4.2013 již 62 hráčů:

Kategorie U10:

  1. Gárská Lenka, 29.5.2004, 4.VT, ŠK Spartak Chodov
  2. Volková Viktorie, 25.08. 2004, neregistrovaná
  3. Wildhaber, Tomáš, 17.1.2006, TJ Baník Sokolov ŠO
  4. Švejstil Vladimír, 07.03.2003, 4.VT, KŠ Tietz
  5. Dvořák Tomáš, 29.08.2003, 5.VT, KŠ Tietz
  6. Gromnadský Tomáš, 06.10.2003, 5.VT KŠ Tietz
  7. Dalaveraj Patrik, 20.10.2003, 4.VT KŠ Tietz
  8. Žampach Matěj, 25.10.2003, 5.VT KŠ Tietz
  9. Železník Ondřej, 07.04.2004, 4.VT KŠ Tietz
  10. Samec Filip, 04.05.2004, 5.VT, KŠ Tietz
  11. Kolář František, 29.06.2004, 5.VT, KŠ Tietz
  12. Dvořáček Daniel, 09.09.2004, 4.VT, KŠ Tietz
  13. Beneš Jan, 12.02.2005, 5.VT, KŠ Tietz
  14. Kůsa Jakub, 26.06.2005, 5.VT, KŠ Tietz
  15. Beranová Karin, 2.8.2003, 3.VT, ŠK K.Vary
  16. Vincíbr Jiří, 26.4.2003, 4.VT, ŠK K.Vary
  17. Beer Jiří, 2.1.2003, 4.VT, ŠK K.Vary
  18. Provázek Denis, 9.8.2003, 5.VT, ŠK K.Vary
  19. Pastierik Šimon, 17.6.2005, 5.VT, ŠK K.Vary
  20. Řezáč Josef, 20.10.2003, 5.VT, TJ Klášterec
  21. Simet Jan, 29.3.2006, 5.VT, TJ Baník Sokolov ŠO
  22. Simetová Karolína, 9.1.2003, 5.VT, TJ Baník Sokolov ŠO
  23. Šťastný Jakub, 17.1.2004, 5.VT, ŠK Střelnice Kadaň
  24. Kačírek Jakub, 9.1.2004, 4.VT, Teplá
  25. Horváth Adam, 1.1.2007, 5.VT, ŠK Spartak Chodov

Kategorie U12:

  1. Srba Stanislav, 29.11.2002, 1379, ŠK Spartak Chodov
  2. Randák Richard, 17.1.2002, 1573, ŠK Spartak Chodov
  3. Gárský Pavel, 14.9.2002, 3.VT, ŠK Spartak Chodov
  4. Čabala Tadeáš, 25.11.2001, 1284, ŠK Spartak Chodov
  5. David Šimek, 18.3.2002, 5.VT, TJ Klášterec
  6. Martin Kutiš, 7.10.2002, 5.VT, TJ Klášterec
  7. Robert Šponták, 15.5.2002, 5.VT, TJ Klášterec
  8. Uxa Martin, 19.02.2001, 4.VT, KŠ Tietz
  9. Ordoš Aleš, 13.03.2001, 4.VT, KŠ Tietz
  10. Zindr Jan, 15.06.2001, 5.VT, KŠ Tietz
  11. Kilyk Rostislav, 03.09.2001, 3.VT, KŠ Tietz
  12. Kubánek Aleš, 09.08.2001, 4.VT, KŠ Tietz
  13. Zbořil Petr, 24.12.2001, 4.VT, KŠ Tietz
  14. Bartoš Jan, 09.07.2002, 5.VT, neregistrovaný
  15. Rohla Antonín Václav, 16.10.2002, 5.VT, KŠ Tietz
  16. Libý Lukáš, 24.05.2002, 5.VT, KŠ Tietz
  17. Špička Jan, 15.2.2001, 1578, ŠK K.Vary
  18. Randuška Jakub, 15.10.2002, 4.VT, ŠK K.Vary
  19. Srp Pavel, 4.12.2001, 5.VT, Teplá
  20. Capová Markéta, 24.11.2002, 5.VT, TJ Klášterec

Kategorie U14:

  1. Srba Michael, 27.8.2000, 3.VT, ŠK Spartak Chodov
  2. Bartošová Kateřina, 23.04.1999, 5.VT, neregistrovaná
  3. Irovský Adam, 01.10.1999, 4.VT, KŠ Tietz
  4. Novotný David, 11.10.1999, 5.VT, KŠ Tietz
  5. Skokov Jaroslav, 28.11.2000, 4.VT, KŠ Tietz
  6. Ňorba Arťom, 11.12.2000, 3.VT, KŠ Tietz
  7. Šťastný Jiří, 25.11.1999, 5.VT, ŠK Střelnice Kadaň

Kategorie Dorostenci:

  1. Frai Patrik, 8.10.1998, 1540, ŠK Spartak Chodov
  2. Stuška Jan, 23.12.1998, 1354, ŠK Spartak Chodov
  3. Čaloun Petr, 20.3.1998, 3.VT, ŠK Spartak Chodov
  4. Rezek Jan 04.10.1997, 3.VT, KŠ Tietz
  5. Dědek Miloš 16.01.1998, 3.VT, KŠ Tietz
  6. Krejnický Martin, 02.05.1998, 1313, KŠ Tietz
  7. Koliáš Filip, 13.6.1995, 1481, TJ Baník Sokolov ŠO
  8. Lipták Zdeněk, 8.8.1998, 1548, TJ Baník Sokolov ŠO
  9. Toncar Jan, 27.12.1998, 1361, TJ Baník Sokolov ŠO
  10. Porubská Marie, 6.2.1998, 5.VT, TJ Klášterec