Důležité akce

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 110377Celkem:
  • 2Dnes:
  • 1840Měsíc:
  • 1Online:
  • 4.2.2012start webu:

Šachový tábor Stříbrný potok 2018

Stříbrná u Kraslic – chata Stříbrný potok

(4. – 11. 8. 2018)

plakátek

Informace z tábora v článcích:

Článek z prvního dne najdete v odkazu, který bude doplněn. Poté již stačí tradičně jen listovat dalšími články (odrážka nahoře vlevo) a procházet jeden den po druhém. Určitě vás čeká pěkné čtení :-) .

!!! Příprava tábora !!!

Dokumentace:

Harmonogram tábora:

  • Program tábora
  • Tréninkové skupiny:
  • 1. Lukáš Vlasák – Jakub Kůsa, Jan Špička, Adam Polanský, Martin Novotný, Tereza Novotná
  • další budou doplněné do 30.4.2018
  • Vedoucí tábora Marcel Vlasák, zdravotník Iveta Vlasáková
  • Celotáborová hra: Přemek Stuška, indiánským jménem „Ten co to nevzdává“
  • Trenéři: Lukáš Vlasák, Miloš Hüttner, Přemysl Stuška, Marcel Vlasák
  • Vedoucí oddílů: Hana Stušková, Markéta Vlasáková, Jiří Šťastný?? a Zdeněk Lipták

Oddíly:

  • 1 – ?
  • 2 – ?
  • 3 – ?
  • 4 – ?

Seznam přihlášených k 10. dubnu 2018:

  1. Antonín Valenta, záloha uhrazena
  2. Vojtěch Schuh, záloha uhrazena
  3. Václav Vojíř, platba uhrazena
  4. Jiří Ulč, platba uhrazena
  5. Tomáš Kratochvíl, platba uhrazena
  6. Jakub Červenka, platba uhrazena
  7. Michal Pech, platba uhrazena
  8. Vojtěch Pešička, platba uhrazena
  9. Jakub Kůsa, platba uhrazena
  10. Filip Francouz, platba uhrazena
  11. Tomáš J. Belecký, platba uhrazena
  12. Jan Dvořák, záloha uhrazena
  13. Aleš Zrůst, záloha uhrazena
  14. Hubert Foit, záloha uhrazena
  15. Jan Očenášek, platba uhrazena
  16. Matyáš Bokr, záloha uhrazena
  17. Jakub Jindra, záloha uhrazena
  18. Jan Váňa, platba uhrazena
  19. Jakub Váňa, platba uhrazena
  20. Petr Špička, záloha uhrazena
  21. Jan Špička, záloha uhrazena
  22. Robin Siegl, záloha uhrazena
  23. Tomáš Orava, záloha uhrazena
  24. Jan Czemerys, platba uhrazena
  25. Michaela Czemerysová, platba uhrazena
  26. Aleš Ořechovský, platba uhrazena
  27. Jindřich Tegda, záloha uhrazena
  28. Vojtěch Tegda, záloha uhrazena
  29. Tereza Novotná,
  30. Martin Novotný
  31. Adam Polanský
  32. Karolína Pintnerová, záloha uhrazena

Táborové turnaje:

  • Bleskový turnaj – 2 x 3 minuty + 2 vteřiny za tah (turnaj je dobrovolný),
  • Turnaj v holanďanech
  • Open rapid „A“ – 2 x 20 minut + 10 vteřin za tah
  • Open rapid „B“ - 2 x 20 minut + 10 vteřin za tah

ŠK Spartak Chodov děkuje městu Chodov za finanční podporu.

Tábor je rovněž zařazen mezi podporované akce  KTCM pro rok 2018.